SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Subfundusz Emerytura 2030 vs Erste PPK 2030

Subfundusz Emerytura 2030 i Erste PPK 2030 mają 47 wspólnych pozycji, co daje 41.7% pokrycia portfela (26.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

41.7%Pokrycie portfela
47Wspólne pozycje
26.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Subfundusz Emerytura 2030
Erste PPK 2030
Zarządzający
PKO TFI
Erste TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
261,62 mln PLN
109,61 mln PLN
Od początku roku
+6.50%
+8.92%
1 rok
+9.52%
+12.61%
3 lata
+42.51%
+47.99%
5 lat
+41.78%
+42.06%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Subfundusz Emerytura 2030Udział w Erste PPK 2030
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001173706.40%7.91%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL000011676010.69%4.58%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001152913.83%5.92%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001181883.36%4.46%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001137833.13%4.10%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL000011799010.61%2.60%
POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BPLPKO00000161.74%2.49%
Orlen SAPLPKN00000181.48%1.85%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001119283.32%1.36%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001181702.40%1.26%
KGHM POLSKA MIEDZ SAPLKGHM0000171.07%1.25%
PZUPLPZU00000110.99%1.31%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001156970.96%1.78%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL00001185190.93%7.72%
BANK PEKAOPLPEKAO000160.91%1.53%

Porównaj interaktywnie → Subfundusz Emerytura 2030 Pełny profil → Erste PPK 2030 Pełny profil →