SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Allianz Dłużny vs Erste Obligacji Uniwersalny

Allianz Dłużny i Erste Obligacji Uniwersalny mają 11 wspólnych pozycji, co daje 18.4% pokrycia portfela (10.6% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

18.4%Pokrycie portfela
11Wspólne pozycje
10.6%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Allianz Dłużny
Erste Obligacji Uniwersalny
Zarządzający
Allianz TFI
Erste TFI
Kategoria
papierów dłużnych polskich uniwersalne
papierów dłużnych polskich uniwersalne
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
—
Niskie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
60% ICE BofA Poland Government Index + 20% ICE BofA Euro Corporate Index zabezpieczony do złotego + 20% ICE BofA Euro High Yield Index zabezpieczony do złotego
Wartość aktywów
634,9 mln PLN
3,65 mld PLN
Od początku roku
-0.71%
-2.73%
1 rok
+0.97%
-0.88%
3 lata
+16.43%
+18.77%
5 lat
+13.03%
+20.50%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Allianz DłużnyUdział w Erste Obligacji Uniwersalny
Skarb PaństwaPL00001152917.43%11.60%
Skarb PaństwaPL00001185194.39%11.36%
Skarb PaństwaPL00001181884.21%11.31%
Skarb PaństwaPL000011737015.83%1.37%
Skarb PaństwaPL00001179901.44%1.04%
Skarb PaństwaPL00001167600.88%0.58%
Skarb PaństwaPL000011685111.87%0.35%
Skarb PaństwaPL00001127360.15%0.11%
Skarb PaństwaPL00001137831.82%0.01%
Skarb PaństwaPL00001170246.96%0.00%
Bank Gospodarstwa KrajowegoPL00005002786.51%0.00%

Porównaj interaktywnie → Allianz Dłużny Pełny profil → Erste Obligacji Uniwersalny Pełny profil →