SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Subfundusz Emerytura 2070 vs PFR PPK 2070

Subfundusz Emerytura 2070 i PFR PPK 2070 mają 23 wspólnych pozycji, co daje 30.8% pokrycia portfela (18.3% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

30.8%Pokrycie portfela
23Wspólne pozycje
18.3%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Subfundusz Emerytura 2070
PFR PPK 2070
Zarządzający
PKO TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2070
zdefiniowanej daty PPK 2070
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Podwyższone
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
1,28 mln PLN
0,49 mln PLN
Od początku roku
—
—
1 rok
—
—
3 lata
—
—
5 lat
—
—

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Subfundusz Emerytura 2070Udział w PFR PPK 2070
Orlen SAPLPKN00000184.59%5.72%
POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BPLPKO00000164.57%5.85%
PZUPLPZU00000112.55%2.82%
BANK PEKAOPLPEKAO000162.31%3.37%
KGHM POLSKA MIEDZ SAPLKGHM0000172.25%4.54%
ALLEGRO.EU SALU22373807902.07%2.83%
RZECZPOSPOLITA POLSKAPL000011877420.02%1.93%
SANTANDER BANK POLSKAPLBZ000000441.66%2.21%
LPP SAPLLPP00000111.58%3.69%
MBANKPLBRE00000120.96%1.38%
CD PROJEKT SAPLOPTTC000110.94%1.63%
ZABKA GROUP SALU29104465460.85%1.13%
DINO POLSKA SAPLDINPL000110.82%1.64%
ALIOR BANK SAPLALIOR000450.65%1.15%
GRUPA KETY SAPLKETY0000110.66%0.49%

Porównaj interaktywnie → Subfundusz Emerytura 2070 Pełny profil → PFR PPK 2070 Pełny profil →