SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Subfundusz Emerytura 2070 vs UNIQA Emerytura 2070

Subfundusz Emerytura 2070 i UNIQA Emerytura 2070 mają 19 wspólnych pozycji, co daje 27.2% pokrycia portfela (15.8% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

27.2%Pokrycie portfela
19Wspólne pozycje
15.8%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Subfundusz Emerytura 2070
UNIQA Emerytura 2070
Zarządzający
PKO TFI
UNIQA TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2070
zdefiniowanej daty PPK 2070
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Podwyższone
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
1,28 mln PLN
0,29 mln PLN
Od początku roku
—
—
1 rok
—
—
3 lata
—
—
5 lat
—
—

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Subfundusz Emerytura 2070Udział w UNIQA Emerytura 2070
Orlen SAPLPKN00000184.59%4.93%
POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BPLPKO00000164.57%7.32%
PZUPLPZU00000112.55%3.39%
BANK PEKAOPLPEKAO000162.31%4.21%
KGHM POLSKA MIEDZ SAPLKGHM0000172.25%4.06%
ALLEGRO.EU SALU22373807902.07%5.78%
SANTANDER BANK POLSKAPLBZ000000441.66%3.10%
MBANKPLBRE00000120.96%1.79%
CD PROJEKT SAPLOPTTC000110.94%1.08%
ZABKA GROUP SALU29104465460.85%2.11%
DINO POLSKA SAPLDINPL000110.82%0.80%
GRUPA KETY SAPLKETY0000110.66%1.06%
ALIOR BANK SAPLALIOR000450.65%1.31%
BUDIMEX SAPLBUDMX000130.49%1.29%
PEPCO GROUP N.V.NL0015000AU70.49%0.48%

Porównaj interaktywnie → Subfundusz Emerytura 2070 Pełny profil → UNIQA Emerytura 2070 Pełny profil →