SQUERY › Fundusze › Porównanie

SQUERY://COMPARE

Erste PPK 2030 vs PFR PPK 2030

Erste PPK 2030 i PFR PPK 2030 mają 49 wspólnych pozycji, co daje 54.0% pokrycia portfela (37.0% podobieństwa ważonego). Poniżej: porównanie stóp zwrotu i cech oraz największe wspólne pozycje.

54.0%Pokrycie portfela
49Wspólne pozycje
37.0%Podobieństwo ważone

Porównanie

Wskaźnik
Erste PPK 2030
PFR PPK 2030
Zarządzający
Erste TFI
PFR TFI
Kategoria
zdefiniowanej daty PPK 2030
zdefiniowanej daty PPK 2030
Obszar geograficzny
Polska
Polska
Poziom ryzyka (SRI)
Średnie
Średnie
Benchmark
fundusz nie posiada benchmarku
fundusz nie posiada benchmarku
Wartość aktywów
109,61 mln PLN
72,97 mln PLN
Od początku roku
+8.92%
+6.90%
1 rok
+12.61%
+10.88%
3 lata
+47.99%
+40.22%
5 lat
+42.06%
+40.40%

Największe wspólne pozycje

Emitent / InstrumentISINUdział w Erste PPK 2030Udział w PFR PPK 2030
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001173707.91%6.54%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001167604.58%4.75%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181884.46%4.60%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001187744.65%4.42%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001170244.04%4.95%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001137834.10%3.41%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001185197.72%2.81%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001179902.60%4.62%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S.A.PLPKO00000162.49%1.98%
ORLEN S.A.PLPKN00000181.85%2.00%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001152915.92%1.80%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001119281.36%4.81%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001181701.26%5.03%
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.PLKGHM0000171.25%1.54%
SKARB PAŃSTWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJPL00001190875.31%1.22%

Porównaj interaktywnie → Erste PPK 2030 Pełny profil → PFR PPK 2030 Pełny profil →